معرفی کیسه بوکس

معرفی کیسه بوکس

معرفی کیسه بوکس _ کیسه بوکس یکی از لوازم مهم و ضروری در رشته هنرهای رزمی است. برای یک رزمی کار تقویت ضربات دست و پا از اهمیت بالایی برخوردار است و برای تمرین ضربات خود باید حتما از یک کیسه بوکس خوب و باکیفیت استفاده کنند. مقدمه پیشرفت و موفقیت در هر کاری کسب مهارت و تجربه و تمرین با بهترین وسایل ورزشی است. استفاده از وسایل ورزشی مناسب تا حد زیادی شما را در مسیر موفقیت قرار می‌دهد.

بنابراین یک رزمی کار خوب باید یک کیسه بوکس خوب هم داشته باشد تا در رشته ورزشی خود موفق شود. یک بوکسر را در نظر بگیرید، اگر در طول روز با کیسه بوکس خود در منزل تمرین نداشته باشد، دستان او به شدت ضعیف شده و کارایی خود را برای مسابقه از دست می‌دهد. بنابراین حتی اگر قهرمان بوکس جهان هم باشید، برای بهبود ضربات خود به یک کیسه بوکس نیاز دارید تا تمرینات خود را روزانه انجام دهید.

اگر شما دارای باشگاه ورزشی آموزش هنرهای رزمی هستید، احتمالا به اهمیت کیسه بوکس در باشگاه خود پی برده‌اید. یک باشگاه ورزشی بدون داشتن کیسه بوکس را نمی‌توان باشگاه نامگذاری کرد. زیرا ورزشکاران برای تمرین‌های خود قبل از مسابقه به این وسیله نیاز دارند. برای هر سبک کاری نوعی کیسه ‌بوکس وجود دارد که از نظر وزن و اندازه با هم متفاوت هستند.

کیسه بوکس چیست و چه کاربردی دارد؟

کیسه‌بوکس که به آن کیسه پانچ هم گفته می‌شود وسیله‌ای است که مانند یک کیسه دوخته شده و با یک سری مواد سخت پر می‌شود و به منظور افزایش قدرت و استقامت ورزشکاران مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین یک رزمی کار زمانی که وارد این رشته ورزشی می‌شود برای آموختن تکنیک‌ها از کیسه پانچ استفاده می‌کند. کیسه‌بوکس باید قدرت و تحمل لازم را در برابر ضربات مشت و پا داشته باشد تا بتوانید مدت زیادی از این وسیله استفاده کنید. کیسه‌بوکس انواع مختلفی دارد که در ادامه به توضیح تک تک آن‌ها می‌پردازیم.

کیسه بوکس

 

تاریخچه ورزش بوکس:

تاریخچه ورزش رزمی بوکس به کشور یونان برمی‌گردد. چیزی در حدود ۶۷۰ سال قبل از میلاد مسیح و طبق اسنادی که از گذشته به جا مانده رومیان باستان نوارهایی از چرم طبیعی را دور دست خود می‌بستند و تلاش می‌کردند با ضربه‌های سنگین طرف مقابل خود را مغلوب خود کنند. اولین خواستگاه ورزش بوکس به صورت امروزی به کشور امریکا برمی‌گردد. این ورزش بین دو طرف مبارز در زمان ۳ دقیقه انجام می‌شد که معمولا ما بین آن ۱ دقیقه استراحت داده می‌شد. باسکرویل نخستین مربی آمریکایی بود که ورزش بوکس را وارد کشور ایران کرد

مزایای تمرین با کیسه‌بوکس:

  • برخلاف تصور خیلی از افراد تمرین با کیسه بوکس فقط عضلات دست و پا را درگیر نمی‌کند بلکه باعث شروع چربی سوزی در کل نواحی بدن می‌شود به همین دلیل یکی از کالری سوزترین وسیله‌های دنیا است.
  • شما با تمرین کردن با یک کیسه بوکس به مدت نیم ساعت در روز می‌توانید حدود ۴۰۰ کالری انرژی مصرف کنید و دارای تناسب اندام شوید.
  • تمرین با کیسه بوکس را اگر درست انجام دهید، نسبت به ورزش‌های مشابه مانند پیاده‌روی و دویدن فشار کمتری به عضلات شما وارد می‌شود به شرطی که حرکات را به صورت صحیح انجام دهید.
  • یک رزمی‌کار خوب بر ذهن خود تمرکز بالایی دارد شاید برایتان عجیب باشد. اما افزایش مهارت ضربه زنی روی کیسه‌بوکس باعث افزایش مهارت ذهنی شما می‌شود.
  • اگر در طول روز استرس زیادی دارید می‌توانید با تمرین روی کیسه‌بوکس استرس خود را کاهش دهید. همان طور که می‌دانید مشت و لگدزدن به کیسه‌بوکس باعث ترشح هورمون اندروفین شده. که علاوه بر کاهش استرس باعث شادابی و سر حالی شما می‌شود‌.

 

حرف آخر 

امیدواریم که شما از وبلاگ معرفی کیسه بوکس راضی بوده باشید.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر دیگر وبلاگ های ما را مطالعه کنید.

موفق باشید…


شما بزرگواران میتوانید از راه های ارتباطی زیر جهت خرید انواع کیسه بوکس ها با مجموعه ی درویشی اسپرت تماس بگیرید.

شماره تماس:

09395704612

ایمیل:

rezadarvishi13551383@gmail.com

واتساپ:

09395704612

اینستاگرام:

r.darvishi11

حجره اینترنتی 

آدرس:

کرج زیر پل فردیس

 

تولیدات محصولات کیسه بوکس در فروشگاه اینترنتی درویشی اسپرت

کیسه بوکس , کیسه بوکس ایستاده ,
تولید کننده کیسه بوکس ایستاده ,
گلابی بوکس , گلابی بوکس ایستاده , ادمک مبارزه , آدمک مبارزه , آدمک رزمی , آدمک سیلیکونی , تولید کننده ادمک مبارزه , گلابی اسپینر دار , گلابی اسپینر دار ایستاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *