اموزش ساخت کیسه بوکس

آموزش ساخت کیسه بوکس خانگی با پارچه

آموزش ساخت کیسه بوکس خانگی با پارچه به شما یاد می دهد. که با استفاده از لباسهای کهنه یک کیسه بوکس ساده در خانه درست کنید.بساز و بفروش (B&B) | بساز – سرگرم کردن بچه ها در منزل کار ساده و کم هزینه ای است. به شرط آن که بتوانید از وسایل ساده و دور ریختنی ای که در منزل وجود دارد به بهترین شکل استفاده کنید.

در این مقاله می خواهیم آموزش ساخت کیسه بوکس ساده در خانه را به شما آموزش بدهیم.

 

آموزش ساخت کیسه بوکس در خانه

 

مرحله اول :

پاچه های شلوار جین را از قسمت کمی بالاتر از زانو به وسیله قیچی بچینید. یکی از درزهای پاچه شلوار را از بالا به پایین بچینید. این کار را برای پاچه دیگر هم انجام بدهید. و دو تا پارچه را از محل چیده شدن با سوزن و نخ به هم بدوزید.به این ترتیب دو تا پاچه به هم دوخته شده و یک پارچه یک تکه چهارگوش را تشکیل می دهد.

 

مرحله دوم :

حالا باید لباس های کهنه ای که آماده کرده اید را یکی پس از دیگری بر روی پارچه جین قرار دهید بعد از قرار دادن منظم پارچه ها بر روی هم دورتادور آنها را به پارچه اصلی جین بدوزید.به این ترتیب پارچه جین به تکه پارچه های لباس کهنه دوخته می شود.پارچه ها را برگردانید به طوری که پارچه چین اصلی رو به داخل باشد و سپس لبه های این پارچه را که در ابتدای کار چیده بودید و تا الان باز مانده بود را به هم بدوزید.تا این مرحله از آموزش ساخت کیسه بوکس شما یک استوانه پارچه ای داریدکه به کمک یک شلوار جین کهنه و چند لباس کهنه دیگر درست شده است.

 

مرحله سوم :

دو تکه پارچه به شکل دایره بچینید.چند تکه روزنامه به همان اندازه هم بچینید.یک تکه مقوای ضخیم دایره ای هم بچینید.حالا چند لایه روزنامه را روی هم قرار دهید و مقوا را روی آن گذاشته و مجددا روی آن چند لایه روزنامه بچسبانید.روزنامه ها و مقوایی را که به هم چسبانیده اید بین دو لایه پارچه دایره ای قرار دهید و دو لایه پارچه را به هم بچسبانید.پارچه های دایره ای به هم چسبیده را به یکی از دو سطح مقطع پارچه های استوانه ای بدوزید.

 

مرحله چهارم :

استوانه پارچه ای که ساختار اصلی کیسه بوکس را تشکیل می دهد را وارونه کنید.یک تکه لوله PVC به اندازه طول کیسه بوکس بردارید و آن را داخل کیسه قرار دهید.دورتادور لوله را پر از روزنامه کنید.در این مرحله از آموزش ساخت کیسه بوکس باید داخل لوله را پر از ماسه کنید.حالا لوله را از داخل بدنه کیسه بوکس بیرون بکشید.

 

مرحله پنجم :

در لبه بالایی کیسه بوکس چهار حلقه با استفاده از نخ های محکم درست کنید.دورتادور لبه را با کوک های بزرگ بدوزید تا بتوانید با کشید نخ آن را مسدود کنید.برای کامل شدن آموزش ساخت کیسه بوکس با کشیدن دو سر نخ می توانید بالای کیسه بوکس را مسدود کنید.به این ترتیب کیسه بوکس شما آماده است و می توانید آن را آویزان کرده و از آن استفاده کنید.امیدواریم که از این آموزش لذت برده باشید. اگر درباره آموزش ساخت کیسه بوکس سوال یا نظری داشتید حتما در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

 

حرف آخر 

امیدواریم که شما از وبلاگ آموزش ساخت کیسه بوکس خانگی با پارچه راضی بوده باشید.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر دیگر وبلاگ های ما را مطالعه کنید.

موفق باشید…


شما بزرگواران میتوانید از راه های ارتباطی زیر جهت خرید انواع کیسه بوکس ها با مجموعه ی درویشی اسپرت تماس بگیرید.

شماره تماس:

09395704612

ایمیل:

rezadarvishi13551383@gmail.com

واتساپ:

09395704612

اینستاگرام:

r.darvishi11

حجره اینترنتی 

آدرس:

کرج زیر پل فردیس

 

تولیدات محصولات کیسه بوکس در فروشگاه اینترنتی درویشی اسپرت

کیسه بوکس , کیسه بوکس ایستاده ,
تولید کننده کیسه بوکس ایستاده , کیسه بوکس سرعتی ,
گلابی بوکس , گلابی بوکس ایستاده , ادمک مبارزه , آدمک مبارزه , آدمک رزمی , آدمک سیلیکونی , تولید کننده ادمک مبارزه , گلابی اسپینر دار , گلابی اسپینر دار ایستاده

دیدگاهتان را بنویسید