چهار مشت اصلی بوکس

چهار مشت اصلی بوکس | درویشی اسپرت

درویشی اسپرت ارائه دهنده انواع کیسه بوکس با کیفیت بالا و ضمانت کالا به شما مشتریان گرامی میباشد

چهار مشت اصلی در بوکس وجود دارد:

1. جاب یا مشت ناگهانی: مشت کوتاه و سریع هر دو در ارتودوکس و ایستادن در پنجه جنوبی ساخته شده توسط دست پیشرو موثر است. مشت ممکن است توسط هر یک از دستها ایجاد شود.
2. قلاب یا مشت کوتاه دست: آرنج و مچ دست خم شده، داخل آن پیچ خورده است.
3. Uppercut : مشت کوتاه و رو به بالا در حال چرخش با مشت در چانه حریف است.
4. کراس یا مشت مستقیم: که از طریق بدن حریف در سطح شانه ها تحویل داده می شود. مشت پس از مشت مشت حمله کننده معمولاً با مشت اصلی همراه است.

چهار مشت اصلی بوکس
چهار مشت اصلی بوکس

در گذشته ، هنگامی که بوکسورها مسابقات خود را بدون ضرب و شتم ترتیب می دادند، مبارزه فقط بر روی قدرت مشت بود. چنین سبکی دنبال می شد تا جایی که یکی از مخالفان قادر به ادامه جنگ نبود. دستان بوکسور و حرکات پاها وضعیت مشخصی نداشتند. وقتی دستکش بوکس همراه با سیستم امتیازدهی معرفی شد و بوکسورها با امتیازات پیروز شدند ، تاکتیک های بوکس شامل حرکات دست و پا از اهمیت بیشتری برخوردار شد. جیمز جی کوربت اولین بوکسور مدرن در سنگین وزن بود که بر تاکتیک های بوکس تمرکز داشت.

چهار مشت اصلی بوکس
چهار مشت اصلی بوکس

قهرمان سنگین وزن جک دمپسی….

قهرمان سنگین وزن جک دمپسی به دلیل تاکتیک های جنگ تهاجمی و تلاش برای پایان دادن به مبارزه با ناک اوت، در بین تماشاگران بسیار مشهور بود. دمپسی مبارزه را با استفاده از موقعیت ایستاده پایین، در حالت آویز به عنوان آونگ و اجازه دادن به حمله به حریف خود انجام داد. قهرمان جو لوئیس سبک “استالینگ” را بهبود بخشید، که از آن برای آزار و شکنجه حریف در آن سوی رینگ استفاده می کرد تا اینکه در نهایت او را سرنگون کرد. مایک تایسون فوق سنگین وزن، در اواخر دهه 1980 با استفاده از همان تاکتیک ها در بوکس، عناوین قهرمان جهان WBA ، WBC و IBF را به دست آورد.

 

پیش از محمد علی، اعتقاد بر این بود که وزنه های فوق سنگین نمی توانند به سرعت از طریق حلقه حرکت کنند. اما علی ثابت کرد که او سریعترین سنگین وزن در زمان خود بود. گویی که با دستان آویزان در اطراف حریفان خود می رقصد و می تواند به سرعت برای دفاع و حمله موقعیت خود را بدست آورد. اگرچه مشت نداشت، اما با ناک اوت در انجام ترکیبهای مشت و سریع مشت، در بسیاری از مبارزات پیروز شد.
انتخاب سبک برای هر بوکسور کاملاً منفرد است ، با این وجود حرکت سریع و مشت های دقیق دو عنصر اصلی در تاکتیک های مدرن بوکس است.

حرف آخر 

امیدواریم که شما از وبلاگ چهار مشت اصلی بوکس راضی بوده باشید.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر دیگر وبلاگ های ما را مطالعه کنید.

موفق باشید…


شما بزرگواران میتوانید از راه های ارتباطی زیر جهت خرید انواع کیسه بوکس ها با مجموعه ی درویشی اسپرت تماس بگیرید.

شماره تماس:

09395704612

ایمیل:

rezadarvishi13551383@gmail.com

واتساپ:

09395704612

اینستاگرام:

r.darvishi11

حجره اینترنتی 

آدرس:

کرج زیر پل فردیس

 

تولیدات محصولات کیسه بوکس در فروشگاه اینترنتی درویشی اسپرت

کیسه بوکس , کیسه بوکس ایستاده ,
تولید کننده کیسه بوکس ایستاده , کیسه بوکس سرعتی ,
گلابی بوکس , گلابی بوکس ایستاده , ادمک مبارزه , آدمک مبارزه , آدمک رزمی , آدمک سیلیکونی , تولید کننده ادمک مبارزه , گلابی اسپینر دار , گلابی اسپینر دار ایستاده

دیدگاهتان را بنویسید