دومیدانی برای بوکسورها

درویشی اسپرت

دومیدانی برای بوکسورها | درویشی اسپرت ارائه دهنده انواع کیسه بوکس با کیفیت بالا و ضمانت کالا به شما مشتریان گرامی میباشد

 

تاثیر دو در بوکس

دو میدانی برای هر ورزشکاری یک اساس در تمرینات ورزش مرتبط آن قهرمان است که می خواهد راه پیشرفت را خیلی سریع طی کند و خود را به سکوی قهرمانی برساند. یک ورزشکار حرفه ای باید تمرینات خود را به دو بخش یا سه بخش تقسیم کند. تمرینات عمومی و اختصاصی. تمرین اختصاصی یک بوکسور که شامل کیسه زدن و شادو فایت کردن است که اکثر غریب به اتفاق کارشناسان این ورزش این بخش را در عصر قرار می دهند . اما دو بخش عمومی دیگر می میاند که همانا وزنه زدن و تمرینات دو میدانی است. که در قسمت دو میدانی بهتر است یک بوکسور تمرینات خود را در صبح انجام دهد این تمرینات بستگی به زمان مسابقه دارد که معولا اگر زمان مسابقه دور باشد بوکسر باید تمرینات هوازی انجام دهد و اگر زمان مسابقه نزدیک باشد تمرینات غیر هوازی.

دومیدانی در بوکس

تمرینات هوازی

مبنای تمرین در هوازی را شما می توانید در دو بخش زمان و مسافت انتخاب کنید که ما در این مطلب قسمت مسافت را انتخاب کرده ایم یک بوکسور باید مسافتهای ۶ کیلومتر ۸ کیلومتر ۱۰ کیلومتر و ۱۲ کیلومتر را انتخاب کند که بستگی به آمادگی بدن ورزشکار دارد. اما هر کدام از این دو های استقامتی یک نوع میزان آمادگی را برای ورزشکار بدنبال دارد.مثلا کسی که در طول هفته ۴ روز آن را ۱۲ کیلومتر در هر صبح می دود این ورزشکار از آمادگی جسمانی بالای برای بازی کردن در تورنمتهای ایده آل را دارد.

نمونه مسافت…

یک نمونه از تمرینات دو میدانی مسافت بالا به اینگونه است که شما یک مسافت ۴ کیلومتری و یا ۶ کیلومتری را در نظر می گیرید

هر یک کیلومتر را که طی کردید به صورت ضربه زدن یعنی مشت زدن همراه با دویدن(سایه روسی) به مسافت ۲۰۰ متر طی می کنید از دوباره به دویدن خود در یک کیلومتر بعدی ادامه می دهید تا این زنجیره به اتمام برسد. البته در این دو ها تنوع بسیار است یعنی شما می توانید فرآیند ۲۰۰ متری را با اشکال عقب ضربه زدن، و یا عقب دویدن برای بهتر شدن رقص پا انجام دهید.

در نمونه دیگر که دو های نیمه استقامتی برای بوکسر ها است شما مسافتی ۸ کیلومتری را انتخاب نموده و پس از طی شدن ۵ کیلومتر به صورت استقامت ۱۰۰ متر آن را با سرعت می دوید و ۵۰۰ متر نرم از دوباره این زنجیره را ادامه می دهید تا فرایند شما تکمیل شود.

دویدن قدرت و استقامت

در این تمرینات شما می توانید مسافت ۶ کیلومتری را به صورت نرم دویدن انجام دهید و بعد از دویدن حرکات کششی کامل را در ۱۰ تا ۱۵ دقیقه انجام دهید و شروع به ۱۰۰ متر دویدن با نهایت سرعت و انفجار در۴ و ۶ و ۸ دوره بروید

نکته ای که برخی از بوکسر ها در هنگام مسابقات سنگین هست که همانا ضعف قدرت پا است در این تمرینات می توانند این نقص را رفع کنند و یا حتی به جای سرعتی دویدن پس از نرم دویدن در مسافت ۶ کیلومتری می توانند بصورت ۳ و ۶ و ۹ راند سه دقیقه استیج و یا پله بروند که تمرینی فوق العاده ای است برای بوکسور های حرفه ای.

دومیدانی برای بوکسورها

حرف آخر 

امیدواریم که شما از وبلاگ دومیدانی برای بوکسورها راضی بوده باشید.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر دیگر وبلاگ های ما را مطالعه کنید.

موفق باشید…


شما بزرگواران میتوانید از راه های ارتباطی زیر جهت خرید انواع کیسه بوکس ها با مجموعه ی درویشی اسپرت تماس بگیرید.

شماره تماس:

09395704612

ایمیل:

rezadarvishi13551383@gmail.com

واتساپ:

09395704612

اینستاگرام:

r.darvishi11

حجره اینترنتی 

آدرس:

کرج زیر پل فردیس

 

تولیدات محصولات کیسه بوکس در فروشگاه اینترنتی درویشی اسپرت

کیسه بوکس , کیسه بوکس ایستاده ,
تولید کننده کیسه بوکس ایستاده , کیسه بوکس سرعتی ,
گلابی بوکس , گلابی بوکس ایستاده , ادمک مبارزه , آدمک مبارزه , آدمک رزمی , آدمک سیلیکونی , تولید کننده ادمک مبارزه , گلابی اسپینر دار , گلابی اسپینر دار ایستاده

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *