کاراته , بوکس یا تکواندو

درویشی اسپرت

کاراته ، بوکس یا تکواندو | درویشی اسپرت ارائه دهنده انواع کیسه بوکس با کیفیت بالا و ضمانت کالا به شما مشتریان گرامی میباشد

دریابید که مزایا و معایب هنرهای رزمی چیست . کاراته ، بوکس و تکواندو و چه چیزی را برای تمرین در خانه انتخاب کنید
می خواهم یک گشت کوتاه در تاریخ تکواندو و کاراته داشته باشم. ما مطمئن هستیم که این اطلاعات برای بسیاری مفید خواهد بود.

ریشه های کاراته

کاراته بوکس یا تکواندو

رزمی مستلزم مهارت های کشتی بدون استفاده از سلاح است. تا اوایل قرن بیستم ، جزیره اوکیناوا یک پادشاهی مستقل بود و بخشی از ژاپن نبود. مردم محلی خود را قومی مستقل می دانستند و اسرار هنر رزمی را که از نسلی به نسل دیگر منتقل می شد با دقت حفظ می کردند.

پس از اتحاد سرزمین طلوع آفتاب ، کاراته به سرعت در سراسر ایالت گسترش یافت. بسیاری از مردان از جزیره اوکیناوا ، پس از اعزام به ارتش ، آمادگی بدنی خوبی از خود نشان دادند و در این شاخص به طور قابل توجهی از نمایندگان سایر مناطق ژاپن برتری داشتند. به زودی مشخص شد که دلیل آن در دانش کاراته است.

سبک های زیادی در طول قرن بیستم ظهور کرده است. در حال حاضر ، چندین فدراسیون بین المللی ایجاد شده است که طرفداران محبوب ترین را متحد می کند. مسابقات خودشان زیر نظر این سازمان های بین المللی برگزار می شود. با این حال ، با وجود فراوانی سبک ها ، همه آنها ویژگی های مشترکی دارند:

ضربات قوی و تیز با اندام های تحتانی ، با سرعت بالا وارد می شود.
این مزیت به حملات کوتاه و دقیق داده می شود تا حملات گسترده آسیب بیشتر به حریف می تواند در اثر ضربه کوتاه به نقطه دردناک ایجاد شود.
حملات مخالف با هر دو دست و پا مسدود می شود.
اغلب از تکنیک ضربه استفاده می شود ، اگرچه پرتاب هایی در زرادخانه کاراته کار ها وجود دارد.
توجه داشته باشید که به دلیل تحرک زیاد حریفان ، دوئل بین آنها هیجان انگیز به نظر می رسد.

تاریخچه تکواندو

کاراته بوکس یا تکواندو

 

این نوع هنرهای رزمی در کره سرچشمه گرفته است و نسبتاً جوان است. تاریخچه تکواندو تنها در قرن گذشته آغاز می شود. نام هنرهای رزمی که از کره ای ترجمه شده است مانند “مسیر پاها و بازوها” است. عناصر مختلف هنرهای رزمی شرقی در تکواندو به طور هماهنگ با هم آمیخته شده اند.

این هنر رزمی به لطف ژنرال ارتش کره چوی هونگ لی در جهان شهرت یافت که تصمیم گرفت تحصیل تکواندو را در بین ارتش اجباری کند. کمی بعد ، اولین فدراسیون ورزش جدید ایجاد شد. کاملاً واضح است که این اتفاق در خانه در سال 1959 رخ داده است. اگر در کاراته تأکید اصلی بر مشت است ، در تکواندو از اندام تحتانی بیشتر استفاده می شود. اگر سعی کنیم این نوع هنرهای رزمی را در چند عبارت توصیف کنیم ، به موارد زیر می رسیم:

1.ضربات جارو غالب است.
2.هیچ روش پرتابی وجود ندارد و نبرد به ندرت در مسافتهای کوتاه انجام می شود.
3.اگرچه مشتی در زرادخانه جنگنده ها وجود دارد ، اما به ندرت انجام می شود.
4.حملات دشمن نه تنها مسدود می شود ، بلکه از حرکات مختلف با یک ضدحمله همزمان نیز به طور فعال استفاده می شود.
اگر دوئل دو مبارز را تماشا کنید ، فعالیت بالای آنها بلافاصله مشهود است. حریفان حرکت زیادی می کنند و ضربات قدرتمندی را مبدل می کنند ، هم از حالت سکون و هم از شروع دویدن یا در پرش.

کدام بهتر است – کاراته ، بوکس یا تکواندو: مقایسه رشته ها

بنابراین به سوال اصلی مقاله خود می رسیم که بهتر از کاراته ، بوکس یا تکواندو است. پاسخ آنقدرها هم که به نظر می رسد آسان نیست. هر هنر رزمی طرفداران زیادی دارد و همه مطمئن هستند که هنر آنها بهترین است. ما سعی می کنیم تا حد ممکن عینی باشیم و تفاوت های موجود را در نظر بگیریم. انتخاب با شما است.

کاراته و تکواندو – کدام بهتر است؟

اول از همه ، تفاوت در تکنیک ضربه زدن قابل توجه است. اگر کاراته کاران اغلب از نبرد نزدیک استفاده می کنند و مشت را ترجیح می دهند ، در تکواندو وضعیت برعکس است. ارزیابی هنرهای رزمی با استفاده از آن در مبارزه خیابانی کاملاً صحیح نیست ، اما در این مورد ، ترجیح باید به کاراته داده شود.

اگر نیاز دارید در برابر مزاحم مقاومت کنید. مزیت حملات دقیق کوتاه با دست نسبت به ضربات جاروب آشکار است. ما همچنین توجه شما را به این واقعیت جلب می کنیم که در کاراته سیستم دفاعی نیز م moreثرتر است. این در رینگ چندان آشکار نیست ، اما در یک مبارزه خیابانی می توان آن را به سرعت ارزیابی کرد.

با این حال ، باید به خاطر داشته باشید که همه هنرهای رزمی نه چندان بر آموزش بدن بلکه بر پرورش روح تمرکز دارند. این امر به ویژه در ووشو مشهود است ، که ما امروز نیز قصد داریم در مورد آن صحبت کنیم.

بوکس یا کیک بوکسینگ: کدام بهتر است؟

کیک بوکسینگ نوع جدیدی از هنرهای رزمی است و بهترین ها را از کاراته ، موی تای و دیگر هنرهای رزمی جذب کرده است. برخلاف بوکس کلاسیک ، کیک بوکسینگ مجاز به استفاده از پا است. بوکس به نوبه خود یک ورزش کلاسیک است که قوانین آن از مدت ها پیش شکل گرفته است. همچنین توجه داشته باشید که بوکسور باید بر تکنیک حرکت مسلط باشد. بسیاری معتقدند که اگر لگد زدن ممنوع باشد ، از کار محروم خواهند شد. فقط دعواهای استادان بزرگ بوکس را تماشا کنید ، همه چیز روشن می شود.

بوکس و کاراته: کدام بهتر است؟

تفاوت های خاصی بین این هنرهای رزمی وجود دارد ، اما ویژگی های مشترکی نیز وجود دارد. اول از همه ، کاراته یک آموزه فلسفی واقعی با سابقه طولانی است. البته همه افراد دقیقاً به منظور شناخت توانایی های معنوی خود شروع به انجام این ورزش نمی کنند. به نظر می رسد که بوکس از این نظر یک هنر رزمی یکپارچه است ، اما با این حال ، از یک جزء معنوی نیز خالی نیست.

بین این رشته های ورزشی ، روش های آموزش رزمندگان مشترک است. البته تفاوت هایی وجود دارد ، اما شباهت های زیادی وجود دارد. به نظر ما تفاوت اصلی در استفاده از پاها توسط کاراته کا ها است. در یک مبارزه خیابانی ، هر دو هنر رزمی می توانند کاملاً مثر باشند.

بوکس تایلندی و کلاسیک: کدام بهتر است؟

ریشه بوکس موی تای یا تایلند در هنر رزمی باستانی تایلند – موآ بوران است. جنگجویان در اینجا مجاز به لگد زدن و مشت زدن هستند ، اما حملات زانو بیشترین محبوبیت را دارند. تمرین در این ورزش ها دارای مشترکات زیادی است. توجه داشته باشید که امروزه موی تای یکی از خشن ترین ورزشها محسوب می شود.

ما سعی کردیم به شما بگوییم چه چیزی بهتر از کاراته ، بوکس یا تکواندو است. با این حال ، دیگر هنرهای رزمی را نمی توان نادیده گرفت. در بخش بعدی ، ما در مورد برخی از آنها با جزئیات بیشتر صحبت خواهیم کرد. پس از آن ، شما باید تصمیم بگیرید. اگر از این یا آن هنر رزمی خوشتان نمی آید ، همیشه می توانید بخش را تغییر دهید

ووشو چیست؟

کاراته بوکس یا تکواندو

ووشو را اغلب کونگ فو نیز می نامند و این هنر رزمی ریشه های فلسفی عمیقی دارد. باید اعتراف کرد که امروزه بسیاری از افراد کمال معنوی را نادیده می گیرند و منحصراً جزء جسمانی را ترجیح می دهند. تاریخچه ووشو به بیش از 20 قرن پیش برمی گردد.

اگر برای اکثریت خارجی ها این فقط یک نوع هنرهای رزمی است ، در پادشاهی میانه ، اصولاً بر سیستم تربیت انسان تأکید می شود. طبق آمار رسمی ، بیش از 80 درصد از کل جمعیت چین نه تنها مهارت های ووشو ، بلکه مهارت های خواندن و نوشتن را در حین تحصیل در مدارس ووشو آموختند.

به عنوان یک قاعده ، تمرینات ووشو به آرامی انجام می شود و از طرفی شبیه یک رقص است. اما مجتمع ها باید با سرعت بالایی انجام شوند و به شما امکان می دهند توانایی های بدن خود را به طور کامل نشان دهید. توجه داشته باشید که همه انواع کونگ فو دارای اهداف جنگی و دارویی هستند. شما می توانید در هر سنی ، صرف نظر از جنسیت و نوع بدن ، تمرین این هنر باستانی را شروع کنید.

با استفاده از تمرینات یکسان ، فرد می تواند مشکلات مختلف را حل کند. این باعث می شود ووشو به هنری همه کاره تبدیل شود که با آن می آموزید چگونه از خود محافظت کرده و وضعیت جسمانی خود را بهبود بخشید. چند کلمه باید در مورد اینکه چرا این نوع هنرهای رزمی چندین نام دارد ، گفت.

ووشو چیست؟

نکته این است که در خارج از امپراتوری آسمانی به لطف مهاجران متعدد چینی شناخته شد. از “دست سبک” آنها ابتدا عبارت gongfu ظاهر شد ، که بعداً به کونگ فو تبدیل شد. برای مدت طولانی ، این کلمه نه به عنوان مهارت رزمی سنتی چینی ، بلکه به عنوان شیوه های مختلف انجام دوئل که تحت سیستم خاصی قرار می گرفت ، نامیده می شد. به عنوان مثال ، سیستمی که بروس لی ایجاد کرد ، کونگ فو نیز نامیده می شود.

احتمالاً کسی آن افسانه هایی را به خاطر می آورد که در مورد “لمس مرگ” یا “ضربه های انرژی” صحبت می کردند که توسط طرفداران کونگ فو تسلط یافتند. همه اینها از سینما به دست ما رسید ، اگرچه اکنون به طور قطعی مشخص شده است که هیچ جهت ووشو تنها هدفش این نیست که به شخص دیگری آسیب برساند. ما یکبار دیگر تکرار می کنیم که ووشو ، اول از همه ، به شما اجازه می دهد تا خود را شفا دهید و از نظر روحی پیشرفت کنید. مهارت های رزمی باید فقط به عنوان یک امتیاز تلقی شود.

امروزه بسیاری از افراد برای کاهش وزن تلاش می کنند. بسیاری از دختران از انواع مختلف تناسب اندام برای این کار استفاده می کنند. در طی مطالعات انجام شده توسط پزشکان چینی ، ثابت شده است که مدت مشابه تمرین در ووشو می تواند کالری بیشتری در مقایسه با ایروبیک رایج بسوزاند.

جیو جیتسو: این چیست؟

در زبان روسی ، نام این هنرهای رزمی باستانی را می توان به عنوان “هنر نرم” ترجمه کرد. در چند دهه گذشته ، پیشرفت کرده است و بسیاری از عناصر آن به آیکیدو ، سامبو ، جودو و کاراته منتقل شده است. یکی از افسانه ها می گوید که اوکایاما شیروبی (این مرد از بنیانگذاران جوجیتسو محسوب می شود) یک بار توجه را به شاخه نازکی که زیر وزن برف آویزان شده بود جلب کرد سپس او راست شد و برف بارید. اما شاخه ضخیم بدشانس بود و شکست.

در نتیجه ، شیروبی گفت که ملایمت همیشه شر را شکست می دهد. اساس جی جیتسو تکنیک پرتاب و همچنین تأثیر قدرت بر مفاصل است. علاوه بر این ، اغلب از حملات استفاده می شود ، وظیفه آن عدم تعادل دشمن و سپس اعمال یک ضربه دردناک است.

در نگاه اول ، جیو جیتسو شباهت زیادی به جودو دارد – تقریباً همان موضع گیری ها ، گام ها و پرتاب ها. با این حال ، در این ورزش ها ، پیروزی برای دستاوردهای مختلف تعلق می گیرد.

این تنها چیزی است که امروز می خواستیم به شما بگوییم. بر اساس اطلاعات دریافتی ، فقط باید انتخاب درست را انجام دهید.

حرف آخر 

امیدواریم که شما از وبلاگ کاراته ، بوکس یا تکواندو راضی بوده باشید.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر دیگر وبلاگ های ما را مطالعه کنید.

موفق باشید…


شما بزرگواران میتوانید از راه های ارتباطی زیر جهت خرید انواع کیسه بوکس ها با مجموعه ی درویشی اسپرت تماس بگیرید.

شماره تماس:

09395704612

ایمیل:

rezadarvishi13551383@gmail.com

واتساپ:

09395704612

اینستاگرام:

r.darvishi11

حجره اینترنتی 

آدرس:

کرج زیر پل فردیس

 

تولیدات محصولات کیسه بوکس در فروشگاه اینترنتی درویشی اسپرت

کیسه بوکس , کیسه بوکس ایستاده ,
تولید کننده کیسه بوکس ایستاده , کیسه بوکس سرعتی ,
گلابی بوکس , گلابی بوکس ایستاده , ادمک مبارزه , آدمک مبارزه , آدمک رزمی , آدمک سیلیکونی , تولید کننده ادمک مبارزه , گلابی اسپینر دار , گلابی اسپینر دار ایستاده

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *