کیسه بوکس بچه گانه

درویشی اسپرت

کیسه بوکس بچه گانه | درویشی اسپرت ارائه دهنده انواع کیسه بوکس با کیفیت بالا و ضمانت کالا به شما مشتریان گرامی میباشد

کیسه بوکس چیست؟

وکیسه بوکس یا کیسه پانچ وسیله ای است که ورزشکاران برای افزایش قدرت و استقامت بدنی از آنها استفاده می کنند. این کیسه ها توسط رزمی کاران برای یادگرفتن تکنیک ها استفاده می شود .وکیسه بوکس یک وسیله ورزشی است که به دو صورت ایستاده یا آویزان وجود دارد .وکیسه بوکس محکم طراحی شده است تا مدت زیادی استفاده شود. کیسه بوکس معمولاً با مواد مختلف از سختی مربوطه پر می شود.

کیسه بوکس بچه گانه

استفاده از کیسه بوکس چه مزایایی دارد؟

کیسه بوکس به زدن ضربات دقیق تر کمک زیادی را می کند. همین طور بوکسور می تواند از مخلوطی از ضربات مشت و همینطور پا را به کار برد و استقامت، قدرت، سرعت و همینطور دقت خود را بهبود بخشد. ورزشکار توسط کیسه بوکس نحوه ی ضربه زدن را می تواند یاد بگیرد و با طرز تکنیک ها بر بدن ورزشکار مقابل خود آشنایی بیشتری پیدا کند. در کل می توان گفت توسط کیسه بوکس ورزشکار می تواند استقامت و قدرت رزمی خود را بهبود دهد.

فواید ورزش بوکس برای کودکان و نوجوانان

کیسه بوکس بچه گانه

1 – تعیین هدف مشخص : ورزش بوکس اهمیت برنامه ریزی برای رسیدن به اهداف هر چند کوچک برای رسیدن به موفقیت و پیروزی در مسابقات را در کودکان و نوجوانان را تقویت می کند.

2 – افزایش توجه و تمرکز : بوکس یکی از ورزش هایی که به توجه و تمرکز نیاز دارد، بنابراین ورزش بوکس باعث افزایش تمرکز در کودکان و نوجوانان می شود.

3 – قدرت دفاع شخصی : با ورزش بوکس قدرت دفاع از خود در برابر خطرات احتمالی از حمله به کودک بالا میرود

4 – تقویت اعتماد به نفس و عزت نفس : برنده شدن در برابر حریفان قدرتمند، داشتن بدنی سالم و قوی و تناسب اندام به افزایش اعتماد به نفس در کودکان و نوجوانان کمک می کند.

5 – افزایش عملکرد قلب : تمرینات سخت ورزش بوکس باعث تقویت قلب شده و خطر ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی در کودکان و نوجوانان را کاهش می دهد.

6 – نظم و انضباط : ورزش بوکس کودکان و نوجوانان را از لحاظ فکری و جسمی به چالش کشیده و اهمیت به نظم و انضباط برای رسیدن به موفقیت را در آن ها تقویت می کند

کیسه بوکس بچه گانه

سن شروع ورزش بوکس

سن مناسب برای شروع ورزش بوکس حدود هشت تا ده سالگی است، اگر چه سن 18 سالگی هم می توان ورزش بوکس را شروع کرد.

کیسه بوکس جزء یکی از وسایل سرگرمی و ورزشی برای بازی کودکان به شمار می رود که با توجه به سبک کنونی زندگی کودکان که در محیط های آپارتمانی و رقبت به بازی های کامپیوتری و نیز کم تحرکی کودکان یکی از لوازم مهم سرگرمی و ورزشی به حساب می آید. از جمله موارد قابل توجه در خرید کیس بوکس برای کودکان می توان به اندازه مناسب، وزن مناسب، روکش مناسب و مقاوم، بندهای محکم برای نگهداری وزن کیسه و … اشاره نمود

حرف آخر 

امیدواریم که شما از وبلاگ کیسه بوکس بچه گانه و کودکانه راضی بوده باشید.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر دیگر وبلاگ های ما را مطالعه کنید.

موفق باشید…


شما بزرگواران میتوانید از راه های ارتباطی زیر جهت خرید انواع کیسه بوکس ها با مجموعه ی درویشی اسپرت تماس بگیرید.

شماره تماس:

09395704612

ایمیل:

rezadarvishi13551383@gmail.com

واتساپ:

09395704612

اینستاگرام:

r.darvishi11

حجره اینترنتی 

آدرس:

کرج زیر پل فردیس

 

تولیدات محصولات کیسه بوکس در فروشگاه اینترنتی درویشی اسپرت

کیسه بوکس , کیسه بوکس ایستاده ,
تولید کننده کیسه بوکس ایستاده , کیسه بوکس سرعتی ,
گلابی بوکس , گلابی بوکس ایستاده , ادمک مبارزه , آدمک مبارزه , آدمک رزمی , آدمک سیلیکونی , تولید کننده ادمک مبارزه , گلابی اسپینر دار , گلابی اسپینر دار ایستاده

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *