7 هنر رزمی برتر برای دفاع شخصی و مبارزات خیابانی

درویشی اسپرت

7 هنر رزمی برتر برای دفاع شخصی | درویشی اسپرت ارائه دهنده انواع کیسه بوکس با کیفیت بالا و ضمانت کالا به شما مشتریان گرامی میباشد

7 هنر رزمی برتر برای دفاع شخصی

دفاع شخصی برای متقاضیان و افراد معمولی به یک اندازه اهمیت دارد، بنابراین در این جا بهترین رشته های هنرهای رزمی برای دفاع شخصی که ممکن است به یادگیری آن ها علاقه.داشته باشید، در نظر.گرفته شده.است. این تکنیک های هنرهای رزمی برای دفاع شخصی را تمرین کنید.

هنرهای رزمی برای دفاع شخصی

وقتی صحبت از دفاع شخصی می شود، یادگیری هنرهای رزمی یکی از هوشمندانه ترین کارهایی هست که می توانید انجام دهید.

دانستن برخی از تکنیک های خاص به شما چندین مزیت برای مقابله با مهاجمان می دهد. در اصل هنرهای رزمی نوعی ورزش تناسب اندام نیز هستند که برای بقای شما نیز ضروری است.

علاوه بر این داشتن دانش هنرهای رزمی برای دفاع شخصی، به شما عنصر غافلگیرانه می دهد. بنابراین یک غریبه نمی تواند آموزش های دفاع شخصی شما را به طور مشخص حدس بزند.

1- کیک بوکسینگ برای دفاع شخصی

7 هنر رزمی برتر برای دفاع شخصی و مبارزات خیابانی

کیک بوکسینگ شما را آموزش می دهد که در استفاده از بسیاری از سلاح ها – دست ها، پاها، زانوها، آرنج ها و سرتان خوب عمل کنید. بنابراین این یک هنر رزمی عالی برای دفاع از خود در برابر یک مهاجم غیر مسلح است.

به سادگی به سمت مهاجم خود بشتابید و به سرعت ضربه سختی را به چانه او بزنید. کیک بوکسینگ با چنین حرکت ‌هایی پیشرفت می‌کند که نیاز به حمله سریع با استفاده از عنصر غافلگیری دارد.

اگر این کار را به درستی انجام دهید، مهاجم خود را با موفقیت مجبور خواهید کرد که زبان خود را گاز بگیرد، فکش بشکند، گلویش له شود، دندان هایش بشکند و غیره.

2- هنر رزمی دفاع شخصی جوجیتسو برزیلی

7 هنر رزمی برتر برای دفاع شخصی و مبارزات خیابانی

جوجیتسو برزیلی (BJJ) برنده ای که بیش ترین آراء بازدید کنندگان را در لیست 10 هنر رزمی برتر جهان کسب کرد – توضیح آن دشوار است، اما تجربه شخصی خودم این است که در اولین جلسه تمرین، عاشق جوجیتسو برزیلی شدم.

این نوع از هنرهای رزمی فوق العاده در اولین مسابقات قهرمانی Ultimate Fighting مشهور شد که Royce Gracie با استفاده از تکنیک BJJ، حریفان خود را یکی پس از دیگری شکست داد. جوجیتسو برزیلی در حال حاضر محبوب ترین هنر رزمی در میان مبارزان MMA است.

3- موی تای برای دفاع شخصی

7 هنر رزمی برتر برای دفاع شخصی و مبارزات خیابانی

موی تای در تمام محافل به عنوان یک هنر بسیار موثر شناخته شده است و خود را در مسابقات مانند ورزش های رزمی مختلط و کیک بوکسینگ کاملا خوب نشان.داده.است. در این رشته تنوع در ضربه و لگد زدن،.مشت، آرنج، زانو و … به خوبی آموزش.داده.می شود.

موی تای تا حد زیادی روی کلینچ و یا ضربات پاها تمرکز دارد. بنابراین وقتی شخصی سعی می کند وضعیت دفاع شخصی خود را به یک درگیری تبدیل کند و خیلی اوقات نیز این اتفاق می افتد، موی تای حداقل قبل از این که درگیری روی زمین اتفاق بیفتد به آن پاسخ می دهد.

گفته می شود، موی تای هنر گلاویز.شدن و درگیری نیست. و از آن جا که اکثر دعواها روی.زمین اتفاق می افتد، این یکی از نقطه ضعف.های این.رشته .است.

7 هنر رزمی برتر برای دفاع شخصی…

4- کراو ماگا هنر رزمی برای دفاع شخصی

7 هنر رزمی برتر برای دفاع شخصی و مبارزات خیابانی

کراو ماگا 004-1 از هنرهای.رزمی ملی کشورهای غربی.است، که توسط Imi Lichtenfeld.توسعه یافته است، و بدون هیچ گونه محدودیت.به منظور بقا در خیابان اختصاص یافته.است. بعلاوه هیچ زمان و مدت معینی برای آن تعیین نشده است.

کراو ماگا شامل پانچ های بوکس غربی،.ضربه های کاراته و زانوها، کشتی های یونانی – رومی، جوجیتسو برزیلی پ.، جنگ های زمینی جوجیتسو.و چنگ زدن و مهم تر از همه ” bursting” سازگار با وینگ چون.است.

5- تکواندو برای دفاع شخصی

7 هنر رزمی برتر برای دفاع شخصی و مبارزات خیابانی

تکواندو: شکل جدی تکواندو یک هنر رزمی کره ای است که تکنیک های بسیاری از دیگر هنرهای رزمی را شامل می شود. این یک MMA است که به وسیله متخصصان هنرهای رزمی سنتی طراحی می‌ شود.

این رشته شامل حملات مختلف با دست.و پاها، از یک موضع متحرک.است. همچنین شامل take down، holds و قفل مفصل یا joint locks نیز می باشد.

با این حال، تأکید روی سرعت.و ضربات زیاد ممکن است برخی از رزمی کاران پیشکسوت را از پیگیری این رشته.باز دارد.

6- کاراته هنر رزمی برای دفاع شخصی

7 هنر رزمی برتر برای دفاع شخصی و مبارزات خیابانی

کاراته یک از هنرهای رزمی بسیار متداول، و به معنی “دست خالی” است زیرا هیچ سلاحی استفاده نمی شود. قدمت کاراته به اوایل دهه 1300 باز می گردد.

حمله با سلاح در این رشته صفر.است. در عوض، دست و پاهای فرد به شکل های اصلی دفاع تبدیل می شود.

کاراته نه تنها یک وسیله ی دفاعی خوب است بلکه دارای چندین مزیت برای سلامتی است که در سایر ورزش های هنری رزمی یافت نمی شود.

گفته می شود فقط در.شرایطی که با فردی”لات یا گردن کلفت” رو به رو.شدید، از کاراته استفاده کنید بعلاوه می توانید از آن به عنوان روشی.برای جلوگیری از جنگ یا درگیری استفاده کنید.

7- بوکس هنر رزمی برای دفاع شخصی

7 هنر رزمی برتر برای دفاع شخصی

در معدود هنرهای رزمی این دو مهارت دفاعی را آموزش می دهند: استفاده از سر برای محافظت از سر و بدن برای محافظت از بدن. درعوض، آن ها از تاکتیک های مبارزه با سلاح استفاده می کنند – استفاده از دست خود برای محافظت از سر یا بدن.

دفاع شخصی در مقابل یک بوکسور خوب سخت میباشد. البته، فقدان ضربه ‌های آرنج، حملات به کشاله ران، و دفاع زمینی محدود کننده است.اما برای تحمل درد و رسیدن به شرایط مطلوب، نمی توان او.را مورد ضرب و شتم قرار داد.

شما می توانید مهارت های لازم در زمینه حمل و کنترل سلاح و سایر موارد را یاد بگیرید، اما لازم است که بتوانید حتی بدون داشتن سلاح، برای زنده ماندن خود بجنگید.

حرف آخر 

امیدواریم که شما از وبلاگ 7 هنر رزمی برتر برای دفاع شخصی راضی بوده باشید.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر دیگر وبلاگ های ما را مطالعه کنید.

موفق باشید…


شما بزرگواران میتوانید از راه های ارتباطی زیر جهت خرید انواع کیسه بوکس ها با مجموعه ی درویشی اسپرت تماس بگیرید.

شماره تماس:

09395704612

ایمیل:

rezadarvishi13551383@gmail.com

واتساپ:

09395704612

اینستاگرام:

r.darvishi11

حجره اینترنتی 

آدرس:

کرج زیر پل فردیس

 

تولیدات محصولات کیسه بوکس در فروشگاه اینترنتی درویشی اسپرت

کیسه بوکس , کیسه بوکس ایستاده ,
تولید کننده کیسه بوکس ایستاده , کیسه بوکس سرعتی ,
گلابی بوکس , گلابی بوکس ایستاده , ادمک مبارزه , آدمک مبارزه , آدمک رزمی , آدمک سیلیکونی , تولید کننده ادمک مبارزه , گلابی اسپینر دار , گلابی اسپینر دار ایستاده

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *