فواید هنر های رزمی برای کودکان

فواید هنر های رزمی برای کودکان

فواید هنر های رزمی برای کودکان |  درویشی اسپرت ارائه دهنده انواع کیسه بوکس با کیفیت بالا و ضمانت کالا به شما مشتریان گرامی میباشد.

امروزه هنرهای رزمی بیشتر به‌عنوان موضوعی چالش برانگیز تلقی می‌گردد این تصور غلط که هنرهای رزمی موجب ترویج خشونت در بین کودکان می‌گردد، همچنان پابرجا است. اما به هر حال تنها یک تحقیق کوچک به والدین نشان می‌دهد که هنرهای رزمی اعتمادبه‌نفس در کودکان را افزایش می‌دهد.

سلامت فیزیکی و روحی از دیگر مزایای هنرهای رزمی می‌باشد.

تناسب اندام

بدیهی است که چاقی، به یک معضل برای جوانان ما تبدیل شده است. مشکلی که اکثر والدین با آن روبرو هستند، پیدا کردن فعالیتی (فراتر از بازی های ویدیویی یا تلویزیون) است. که کودکان آنها در موردش هیجان زده باشند. هنرهای رزمی می توانند فرصتی که فرزند شما به دنبالش خواهد بود را رقم بزند.

نظم و انضباط

عدم داشتن انضباط در کودکان برای والدین بسیار ناراحت کننده است . خوب است بدانید هنرهای رزمی با داشتن قوانین و قواعد معین تا حد زیادی کودک شما را منظم و منضبط می کند.

ادب و احترام به دیگران

با وجودی که آموختن هنرهای رزمی، مفرح و دل‌پذیر است، اما درس‌های مهمی را نیز در باب ارزش‌ها و احترام به بچه‌ها خواهد آموخت که چگونگی نگاه آنها را به دنیای اطرافشان شکل می‌دهد.

هنرهای رزمی با آموزش دادن جنبه ی عملی احترام و ادب به کودکان از همان سنین پایین، رفتار آنهارا شکلی صحیح داده و ادب و احترام گذاشتن به کوچک و بزرگ و رعایت ادب در هنگام گفتار را کاملا عملی به آنها آموزش میدهد.

بهبود عملکرد ذهنی و وضعیت درسی

تحقیقات ثابت کرده است که کودکانی که، ورزش های رزمی را انجام میدهند، چهل درصد از همسالان خود که رزمی کار نمی کنند، در حل مسایل پیچیده ریاضیات موفق ترند. همچنین تحقیقات دانشمندان کالفرنیا اثبات کرد که کودکان رزمی کار در مواجهه به مسایل فیزیک، راه حل های موثر تر و منطقی تری اجرا می کنند. همچنین، در بخشی از تحقیق مشخص شد، توانایی حفظ دروس و تقویت مغز و حافظه نیز در کودکان رزمی کار پانزده درصد بیشتر است.

کاهش فشارهای روانی کودکان

انجام مبارزه و تمرینات فیزیکی، از جمله ی موثر ترین راهکار های تخلیه فشار های عصبی و خصوصیات منفی روانی در کودکان است. همچنین ترس، یک خصلت شایع در کودکان است، هنرهای رزمی با قرار دادن فرد در موقعیت هایی که وی وادار به گرفتن تصمیم های صحیح است و با پرورش حس مثبت شجاعت، این مشکل را بر طرف میکند.

سلامت جسمی کودکان

هنرهای رزمی با درگیر کردن مفاصل، استخوان ها و ماهیچه ها و بهبود سیستم خون رسانی و تنفسی و همچنین دارا بودن فعلیت هایی که استخوان ها و ماهیچه هارا تقویت کرده و با تقویت سیستم ایمنی فرد، مانع از ابتلای کودکان به انواع بیماری ها میشود.

دفاع از خود

حتی اگر اجتناب از درگیری‌ها را به بچه‌ها آموزش دهیم، باز هم در شرایط وخیم، آنها می‌توانند با تکیه به آموخته‌هایشان در مقابل آسیب‌های جسمی و بدنی از خویش دفاع و حفاظت کنند. این انرژی یا قدرتی است که از هنرهای رزمی به وجود می‌آید. تنها نحوهٔ دفاع شخصی را به بچه‌ها نمی‌آموزد، بلکه مهم‌ترین درس، چگونگی دوری جستن از موقعیت‌ها و وضعیت‌های خطرناک را نیز اموزش میدهد..

فواید هنر های رزمی برای کودکان

بهبود عملکرد جسمی

تعادل و توازن مناسب و هماهنگی دست و چشم، مهارت‌هائی هستند که در ورزش‌های رزمی تمرین می‌شود. در مجموع قدرت عمومی بدن پس از انجام تمرینات و اجرای تکنیک های مختلف افزایش یافته و یک رزمی کار می داند که چه طور از قدرت و استقامت به دست آمده، به شکلی مؤثر استفاده کند. که تمامی

ایجاد انگیزه

آموزش هنرهای رزمی، حس رقابت‌جوئی را در فرزندانمان افزایش داده و باعث ایجاد انگیزه در انها می‌شود..

نکات مهم

زمانی که شما فرزندتان را در یک کلاس آموزش هنرهای رزمی ثبت نام می‌کنید. باید میل و علاقه فرزند خود را نیز لحاظ داشته باشید. اگر آموختن هنرهای رزمی به فرزندتان تنها هدف شما باشد و فرزند در این انتخاب نقشی نداشته باشد، این احتمال وجود دارد که او به زودی از ورزش متنفرشود و از ادامه دادن آن اجتناب نماید

. همچنین شما باید مطمئن شوید که محیط باشگاه مناسب است و فرزندتان از بودن در آنجا لذت می‌برد

حرف آخر

امیدواریم که شما از این وبلاگ راضی بوده باشید.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر دیگر وبلاگ های ما را مطالعه کنید.

موفق باشید…


شما بزرگواران میتوانید از راه های ارتباطی زیر جهت خرید انواع کیسه بوکس ها با مجموعه ی درویشی اسپرت تماس بگیرید.

شماره تماس:

09395704612

ایمیل:

rezadarvishi13551383@gmail.com

واتساپ:

09395704612

اینستاگرام:

r.darvishi11

حجره اینترنتی 

آدرس:کرج زیر پل فردیس

تولیدات محصولات کیسه بوکس در فروشگاه اینترنتی درویشی اسپرت

کیسه بوکس , کیسه بوکس ایستاده , تولید کننده کیسه بوکس ایستاده , کیسه بوکس سرعتی , گلابی بوکس , گلابی بوکس ایستاده , ادمک مبارزه , آدمک مبارزه , آدمک رزمی , آدمک سیلیکونی , تولید کننده ادمک مبارزه , گلابی اسپینر دار , گلابی اسپینر دار ایستاده, فواید هنر های رزمی برای کودکان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *