کراسفیت بهتر است یا تیاریکس

کراس فیت چه نوع ورزشی است؟

کراسفیت بهتر است یا تیاریکس, در واقع یکی از بهترین ورزش ها در بین تمام ورزش های موجود است زیرا با هدف بالا بردن استقامت بدن و حجم دهی عضلات و بالا بردن انعطاف پذیری ، فعالیت های مختلفی را ارائه می دهد. اگر در مورد رشته ورزشی کراس فیت تحقیق کنید متوجه خواهید شد که ورزش کراس فیت برگرفته از چند رشته ورزشی دیگر است که به شرح زیر می باشد:

  • از جمله رشته های ورزشی که در فعالیت های کراس فیت هم گنجانده ‌شده قایق رانی است.
  • یکی دیگر از رشته های ورزشی که در کلاس پیت هم مورد استقبال قرار گرفته ژیمناستیک می باشد.
  • حتماً می دانید که در میان این رشته ها دو و میدانی هم وجود دارد.
  • دوچرخه سواری و اسکی و وزنه‌ برداری هم از دیگر فعالیت هایی است که در کراس فیت انجام می شود.

اکنون دیگر شما عزیزان با رشته ورزشی کلاس آشنایی کامل دارید و میدانید که هدف از آن چیست و از چه فعالیت هایی تشکیل شده است.

کراسفیت بهتر است یا تیاریکس

کراسفیت بهتر است یا تیاریکس

ورزش تی آر ایکس چه نوع ورزشی است؟

ورزش ‏تیاریکس از دیگر رشته های ورزشی است که امروزه در باشگاه ها بسیار مورد استقبال قرار گرفته است زیرا این ورزش علاوه بر تقویت عضلات و استحکام و مقاومت آن ها باعث تناسب اندام هم می شود.

به طور کلی ورزش ‏trx به وسیله کش و بند هایی که به ضخامت مشخص از میله های آهنی باشگاه ها آویزان هستند و به آن ها بند تی آر ایکس گفته می شود انجام می گیرد. اکثر فعالیت هایی که در ورزش تی آر ایکس انجام می شود کششی می باشد. همین موضوع سبب شده که همه ماهیچه های بدن کشیده شوند و در بیش ترین حالت انعطاف خود قرار بگیرند.

به همین خاطر آمادگی جسمانی بالاتر رفته و همه عضلات به وسیله تمرینات مختلف تی آر ایکس تقویت می شوند.

تناسب اندام با تی آر ایکس بهتر است یا با کراس فیت

کراسفیت بهتر است یا تیاریکس

بیشتر افرادی که به دنبال ورزش هستند علاوه بر بالابردن سطح سلامت بدن ، به تناسب اندام نیز فکر می کنند. بنابراین هر کاری می کنند تا تناسب اندام خود را حفظ نمایند .

زیرا افزایش وزن و چاقی و هم چنین لاغری و کاهش وزن می تواند خطر داشته باشد و بیماری های مختلفی را به همراه بیاورد.از آن گذشته افراد به زیبایی اندام خود اهمیت می دهند. بنابراین انتخاب رشته ورزشی مناسب می تواند آن ها را در راه رسیدن به هدف شان هدایت کند.

البته که رسیدن به هدف می تواند زمان بر باشد اما افراد مختلف کوتاه ترین راه و زمان را برای رسیدن به هدف خود انتخاب می کنند. به نظر می‌ رسد که ورزش کراس فیت با وجود تمام فعالیت های بدنی برای تناسب اندام بهتر باشد زیرا تی آر ایکس تنها با ورزش ها و فعالیت های کششی همراه است و زمان بسیار زیادی تا رسیدن به هدف صرف خواهد کرد.

کدام را انتخاب کنیم بهتر است کراس فیت یا تی آر ایکس؟

کراسفیت بهتر است یا تیاریکس

اکنون با توجه به تمام اطلاعاتی که در مورد این دو رشته ورزشی در اختیار شما عزیزان قرار دادیم تنها سوالی که ذهن.شما را مشغول می کند این است که کدام یک را انتخاب کنیم ؛ در واقع پیشنهاد ما این است که کراس فیت را انتخاب کنید چرا که این ورزش از رشته ‌های مختلفی تشکیل شده و می تواند شما را سریع تر به هدف تان که تناسب اندام است برساند.

اما تی آر ایکس تنها یک رشته است که به فعالیت های محدودی می پردازد و برای رسیدن به هدف زمان بسیار زیادی لازم دارید.

پیشنهاد می کنیم با قرار دادن توان بدنی و تمرکز خود بر روی رشته کراس فیت زمان را هدر ندهید و هر چه سریع تر به هدف خود برسید.

مطمئن باشید که در این راه موفق می شوید. علاوه بر آن باید قوای بدنی خود را نسبت به قبل افزایش دهید تا بتوانید در برابر فعالیت های سنگین دوام بیاورید.

مزایای انتخاب ورزش کراس فیت نسبت به ورزش تی آر ایکس

کراسفیت بهتر است یا تیاریکس

باید این مورد هم در نظر داشته باشید که انجام ورزش کراس فیت علاوه بر این که می ‌تواند سریع تر شما را به هدف تان برساند قطعاً از ورزش های مختلفی تشکیل شده که می‌ تواند شما را در زمینه های مختلف هم حرفه ‌ای سازد.

افرادی که برای اولین بار می خواهند وارد فعالیت های رشته ورزشی کراس فیت شوند از تمرینات مبتدی شروع می‌ کنند.و سپس به مرحله متوسط میرسند پس از گذراندن تمرینات برنامه ریزی شده برای ورزشکاران کراس فیت در.حد متوسط به سطح حرفه ای خواهند رسید و پس از گذشتن از آن می توانند در زمینه استادی فعالیت کنند.

این مراحل برای تمامی فعالیت های رشته کراس فیت انجام می ‌شود یعنی شما قایقرانی و وزنه برداری و دوچرخه سواری و ژیمناستیک و اسکی و دو میدانی حرفه ای خواهید شد.

حرف آخر

امیدواریم که شما از این وبلاگ راضی بوده باشید.

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر دیگر وبلاگ های ما را مطالعه کنید.

موفق باشید…

شما بزرگواران میتوانید از راه های ارتباطی زیر جهت خرید انواع کیسه بوکس ها با مجموعه ی درویشی اسپرت تماس بگیرید.


شماره تماس:09395704612

ایمیل:rezadarvishi13551383@gmail.com

واتساپ:09395704612

اینستاگرام:r.darvishi11

حجره اینترنتی 

آدرس:کرج زیر پل فردیس

تولیدات محصولات کیسه بوکس در فروشگاه اینترنتی درویشی اسپرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *